BSC Unisson JO23-1 komt te kort tegen Losser JO23-1 (0-2)

Dat BSC Unisson JO23-1 qua resultaten in een mindere periode zit is bij eenieder wel bekend. De vele afwezigen zorgen ervoor dat er iedere week weer een lastige puzzel opgelost moet worden om de wedstrijdselectie compleet te krijgen. Ondanks de verliespartijen is de sfeer in de groep goed en zijn we de spelers die ons uit de brand helpen heel dankbaar. Voor het treffen met Losser JO23-1 werden Marijn Klein Poelhuis, Bernd Haafkes en Nino Peterinck bij de wedstrijdselectie gehaald.

Opstelling BSC Unisson:

1.Stan Schurink, 15.Jaël Stuivenberg, 3.Marijn Klein Poelhuis, 4.Guus van Aalst (c), 21.Stijn Bloemendaal, 17.Sem Weterholt, 8.Lars Bömer, 10.Stan Weterholt, 6.Nino Peterinck, 7.Lenn Steenbergen en 11.Tygo Boers

Wissels: 2.Bernd Haafkes, 9.Dion Morsink en 14.Bart Scholten

Het zijn de gasten uit Losser die beter uit de startblokken schieten en na vijf minuten voetballen op voorsprong komen. Bij een cornerbal kan de mee opgekomen centrale verdediger in het vijfmetergebied geheel vrijstaand binnenkoppen (0-1). Na deze vroege tegentreffer heeft Losser een licht veldoverwicht, maar weet het geen grote kansen te creëren. BSC Unisson is na ruim tien minuten wel dichtbij de gelijkmaker. Lars Bömer krijgt de bal zo’n dertig meter vanaf het doel van Losser in bezit en twijfelt geen moment. Zijn inzet gaat enkele centimeters over het vijandelijk doel.

Enkele minuten later is het voor Losser wel weer raak en wederom uit een cornerbal. Voor de tweede keer wordt er niet goed verdedigd en mag een bal in het vijfmetergebied vrij binnen worden gewerkt (0-2). Na deze verdubbeling van de marge is het Losser dat de touwtjes in handen neemt, maar het lastig heeft om door de defensie van BSC Unisson heen te komen. Na een half uur voetballen moet Tygo Boers het veld verlaten na een ongelukkige botsing met de doelman van Losser. Voor hem komt Dion Morsink in het veld. Vlak voor de rust krijgt Losser nog een vrije trap op de rand van het strafschopgebied, maar deze inzet gaat rakelings naast.

In de tweede helft is het BSC Unisson JO23-1 dat beter uit de kleedkamer komt en mogelijkheden krijgt op de aansluitingstreffer. Na een goede aanval kan Guus van Aalst richting het vijandelijk doel, maar zijn inzet wordt gekeerd door de doelman van Losser. Even later is er een schietkans voor Lenn Steenbergen en zijn schot kan nog net verwerkt worden tot cornerbal. Hierna is er een mogelijkheid voor Nino Peterinck, maar hij kan de bal net niet langs de uitkomende keeper tikken. Na een uur spelen komen Bart Scholten en Bernd Haafkes binnen de lijnen voor Stan Weterholt en Jael Stuivenberg.

In het laatste kwart van de wedstrijd weet Losser zich weer wat te herpakken en gaat het spel meer gelijk op. Voor BSC Unisson krijgt Nino Peterinck nog een goede mogelijkheid, maar aan de andere kant hebben de gasten uit Losser ook kansen om een derde treffer te maken. Aan beide kanten wordt er in de tweede helft niet gescoord en na ruim 90 minuten voetballen fluit de prima fluitende Job Homeijer voor de laatste keer en is de nederlaag voor BSC Unisson een feit. Het eerste kwartier na rust leek het erop dat BSC Unisson weer terug zou komen in de wedstrijd en deze fase biedt perspectief na de volgende wedstrijd.

Aankomende zaterdag gaat BSC Unisson op bezoek bij Rigtersbleek en die opponent was enkele weken geleden met 0-5 te sterk op Sportpark De Zweede. In Enschede wordt er komende zaterdag om 15:00 uur afgetrapt.

Arjan Wissink